Hala Sportowa 09.02.2024

wpis w: Aktualności | 0

Dzisiaj było niesamowicie emocjonująco! Jak zawsze w piątki, spotkaliśmy się na naszej hali, by rozkręcić piłkarsko-siatkarską furię. ⚽️
Ale tym razem było inaczej, bo w gościnę przyjechali do nas ks. Proboszcz Jerzy oraz ekipa ministrantów z parafii św. Michała Archanioła w Zachorzowie. Coś się dzieje, bo już wkrótce stajemy do boju na mistrzostwach ministrantów, i chcemy tam pokazać, że potrafimy nieźle grać.
Mamy nadzieję, że na mistrzostwach ministrantów się zrewanżujemy.✊
Dzisiejszy sparing był dobrym czasem, pełnym zwrotów akcji i ciekawych piłkarskich momentów. Każda drużyna pokazała swoje mocne strony, a to starcie było mega okazją do oceny i podszlifowania swoich umiejętności.
Warto też dodać, że starsza młodzież nie pozostawała w tyle, rządząc na boisku siatkarskim. Wygląda na to, że musimy poszukać sobie jakiegoś godnego siatkarskiego przeciwnika, bo chcemy więcej akcji i większych wyzwań!

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.