Ministranci przechodzą dalej

wpis w: Archiwum, Uncategorized | 0

W ostatnią sobotę listopada  br., w Sławnie miały miejscy eliminacje do XVI Diecezjalnych Mistrzostw Ministrantów w Halową Piłkę Nożną. W każdym roku, także i w tym ministranci z naszej parafii pod opieką trenera ks. Marcina Wojciechowskiego wzięli w nich udział i rozgrywali mecze w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna. Do eliminacji w sumie przystąpiło 113 drużyn z naszej diecezji, a mecze były rozgrywane także i w Radomiu.

497699_cuwh_galeria_opoczno2034_53

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a w szczególności naszym dzielnym ministrantom, którzy godnie reprezentowali naszą parafię. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę ministrantów ze szkoły podstawowej, którzy zajęli I miejsce  w eliminacjach i w 2017 roku będą reprezentować naszą parafię na XVI Finale Diecezjalnych Mistrzostw Ministrantów w Halową Piłkę Nożną w Radomiu. Życzymy powodzenia!

 

497740_t0fd_galeria_opoczno2011_53

Zdjęcia: Parafia pw. św. Bartłomieja w Opocznie

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.