Msza na rozpoczęcie roku katechetycznego 2015/2016

wpis w: Archiwum, Uncategorized | 0

Dziś 1 września dzieci, młodzież, wychowawcy, dyrektorzy szkół i rodzice wzięli udział w dziękczynnej Mszy świętej na rozpoczęcie roku katechetycznego 2015/2016.

Wszyscy tak licznie zgromadzenia w naszej żarnowskiej świątyni przyszli, aby jak to powiedział ks. Marcin Wojciechowski- celebrans i kaznodzieja- stanąć przed Najlepszym i Najwyższym Nauczycielem i Wychowawcą- Jezusem., podziękować Mu za czas wakacji i prosić o dary Ducha Świętego na następny rok szkolny. 

W modlitwie wiernych w dniu tym nie zabrakło modlitwy w intencji Ojczyzny z racji kolejnej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Naszym dzieciom, młodzieży życzymy, aby ten rok był rokiem szczególnym. Aby obfitował w wielorakie dary Ducha Świętego. Rodzicom, i wychowawcom życzymy wszelkich potrzebnych łask do pracy z młodzieżą, otwartości na relacje rodzic- nauczyciel, rodzic- dziecko.

Wszystkim życzymy Szczęść Boże!

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.