Ogłoszenie: CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO

CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO

 

W najbliższą sobotę, 17 kwietnia, przeżywać będziemy w naszym kościele 40 godzinne nabożeństwo. Będzie to dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze Święte o godzinie 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. Do adoracji zapraszamy całą wspólnotę parafialną.

 

Po Mszy Świętej o godz. 7.00, do godz. 9.00 adorację przed Najświętszym Sakramentem poprowadzą mieszkańcy:

 

Sielca, Myśliborza, Trojanowic, Żarnowa z ulicy Wesołej i ulicy Leśnej.

 

Po Mszy Świętej o godz. 9.00, do godz. 11.00 adorację poprowadzą mieszkańcy:

Pilichowic, Grębenic, Budkowa i Poraju.

 

Od godz. 11.00, do godz. 12.00 mieszkańcy:

 

Solca, Paszkowic, Bronowa, Łysej Góry i Nowej Góry.

 

Po Mszy Świętej o godz. 12.00, do godz. 14.00 mieszkańcy:

 

Topolic, Niemojowic i Nadola.

 

Od godz. 14.00 do 15.00 mieszkańcy:

 

Żarnowa z ulicy: Koneckiej, Opoczyńskiej, Placu Piłsudskiego, ulicy Szkolnej, Strażackiej, Topolowej, Wiatrakowej, Targowej, Powstańców Wielkopolskich, Źródlanej, Plac 900-lecia i Osiedla Bartoszewicza.

 

Od godz. 15.00 do 16.00 mieszkańcy:

 

Żarnowa z ulic: Piotrkowskiej, Wolności, Przedborskiej, Polnej, Szerokiej, 17 Stycznia, Cichej, Krótkiej, Zielonej.

 

O godz. 17.00 Msza Święta i zakończenie dnia adoracji.

 

Na adorację zapraszamy całe rodziny; zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych. W czasie adoracji możemy modlić się różańcem, koronką do Bożego Miłosierdzia; możemy śpiewać pieśni eucharystyczne i wielkanocne

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.