Pielgrzymka ministrantów do Krakowa

wpis w: Uncategorized | 0

W czwartek, 30 czerwca 2016 r. odbyła się pielgrzymka ministrantów wraz z ks. opiekunem Marcinem Wojciechowskim do Krakowa. Głównym celem wycieczki było Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach oraz Centrum św. Jana Pawła II. Po dojechaniu na miejsca grupa zwiedziła dwa wspominanie miejsca i wspólnie o godzinie 12.00 wzięła udział we Mszy Świętej sprawowane w Centrum. W godzinach popołudniowych wszyscy wybrali się na basen, aby wspólne spędzić czas.

 

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jest to obiekt sakralny, sanktuarium położone w Krakowie a związane z życiem i działalnością s. Faustyny Kowalskiej.

 

Centrum św. Jana Pawła II jest ośrodkiem rzymskokatolickim poświęconym życiu i twórczości papieża Jana Pawła II. Centrum pełni rolę wotum wdzięczności za pontyfikat Karola Wojtyły.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.