Program wizyty duszpasterskiej 27 – 31 grudzień 2021 r.

Program wizyty duszpasterskiej 27 – 31 grudzień 2021 r.

Data                                    Dzień tygodnia                        Miejscowość/ulica                    Godzina rozpoczęcia                                                   Liczba księży

27 grudnia 2021              Poniedziałek                                    Żarnów: Os. Bartoszewicza                  15.00                                                                 2 księży

28 grudnia 2021              Wtorek                                              Budków                                                09.00                                                                 2 księży

29 grudnia 2021              Środa                                                 Solec                                                   09.00                                                                 2 księży

30 grudnia 2021              Czwartek                                          Niemojowice                                         09.00                                                                 2 księży

31 grudnia 2021              Piątek                                                Myślibórz                                             09.00                                                                 2 księży

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.