Wyjazd Do Radomia 10.02.2024

wpis w: Aktualności | 0

Jeżeli wczoraj było niesamowicie emocjonująco, to dziś trudno będzie znaleźć słowa, które oddadzą, jak świetnie spędziliśmy ostatni dzień ferii z Bogiem! Rozpoczęliśmy dzisiejszą przygodę od modlitwy, prosząc Boga o bezpieczną podróż i radosną zabawę.
Pierwszym punktem naszego pobytu w Radomiu był Park Trampolin #KochamSkakać – Radom, gdzie pod opieką świetnych trenerów braliśmy udział w różnych fantastycznych konkursach, które pokazały, kto ma prawdziwy talent do skakania.
Po udanej zabawie udaliśmy się, aby zwiedzić trochę nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu, gdzie ks. rektor Marek Adamczyk podzielił się z nami ciekawostkami z życia seminarium. Dziękujemy także klerykom, którzy oprowadzili nas po kaplicy, refektarzu oraz pokoju papieskim.
Nasze dzieciaki miały też możliwość dowiedzieć się, jak wygląda i co się dzieje w Radio Plus Radom, po którym oprowadził nas ks. dyrektor Stanisław Piekielnik.
Jednym z ostatnich punktów naszego wyjazdu było kino Helios, gdzie obejrzeliśmy film „Wyfrunięci”, a następnie udaliśmy się na jedzonko do znanej restauracji pod dwoma łukami. ️ Znakomity dzień, pełen wrażeń!

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.