Apel Młodych – Radom 2015

wpis w: Archiwum, Uncategorized | 0

Śpiew, tańce, konferencje, modlitwa a przede wszystkim Jezus Chrystus. Tymi słowami można określić co działo się na kolejnym Apelu Młodych w Radomiu, który pod hasłem „Światowe Dni Młodzieży – Wkręć się„, zachęcał do obecności na Światowych Dniach Młodzieży , które w przyszłe wakacje będą miały miejsce w Krakowie.

Z naszej parafii zorganizowany był wyjazd, na który pojechało 52 młodych ludzi, pod opieką ks. Marcina Wojciechowskiego. Od godziny 16.30 równomiernie odbywały się dwa spotkania. Jedno w radomskiej farze, konferencje tam wygłosił o. Leon Knabit, a drugie odbywało się na scenie przy starym rynku. Dzień ten umilił koncert „Nieziemskie granie„, a wśród nich wystąpili: Full Power Spirit & Olga Szomańska, RYMcerze oraz Młodzi z Winkiem.

Oczywiście, najważniejszym punktem dnia była możliwość z skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, a tuż przed zakończeniem adoracja Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, którą poprowadził JE ks. bp Piotr Turzyński.

Uroczystego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem dokonał biskup radomski JE ks. bp. Henryk Tomasik.

Apel Młodych zakończył się Apelem Jasnogórskim.

WIĘCEJ ZDJĘĆ
KLIKNIJ

Print Friendly, PDF & Email
Komentarze zostały wyłączone.