Zapraszamy na Ziarna Wiary

zap_ziar_wiar

Rusza druga edycja „Ziaren Wiary” – spotkań młodzieży z dekanatu żarnowskiego. Tak, jak w poprzednim roku będą organizowane w kolejnych parafiach.
Nowy sezon rozpoczynamy w Żarnowie. Już 18 października o godzinie 19:00 spotkamy się, by wspólnie wielbić Pana Boga.

Tematem przewodnim będą droga i przesłanie błogosławionego Jana Pawła II. Temat ten jest ściśle związany z XII Dniem Papieskim i 35. rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, a także 22 października, kiedy to obchodzimy wspomnienie liturgiczne bł. Jana Pawła II.

Konferencję związaną z Janem Pawłem II wygłosi ks. Piotr Nojek. Będzie można również skorzystać z Sakramentu Pokuty.

Serdecznie zapraszamy młodzież naszego dekanatu, a szczególnie osoby przygotowujące się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.