Kochana Rodzino Radia Maryja!

Święty Maksymilian Kolbe powiedział: „Możemy wybudować wiele Kościołów, lecz staną się puste, jeżeli nie będziemy mieli własnych mediów…:

Doświadczamy tego, jak prawdziwe są te słowa. Jak proroczo widział przyszłość ten wielki święty. Przed mediami jednak muszą być Świadkowie PRAWDY. Są nimi Ci, którzy prawdziwie kochają Pana Boga, Kościół, Ojczyznę, ludzi i dla głoszenia Ewangelii czynią wszystko, a przez to są podobni do Boskiego Siewcy. Takimi są Przyjaciele, Pomocnicy Radia Maryja i dzieł przy nim wyrosłych. Oby wszyscy Polacy- katolicy zawsze takimi byli.
Szczęść Boże na takie życie i działanie.

Oddany w Jezusie i Maryi
o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR
Dyrektor Radia Maryja

Radio Maryja

katolicki głos w Twoim domu !

Wszystko zaczęło się w „betlejemce”  w Toruniu. Po ludzku z niczego. Ale po oddaniu Matce Najświętszej siebie i dzieła, zaczęliśmy- trzech kapłanów i bardzo mała grupa świeckich. Przyłączyło się wielu i dzieło rośnie.

Czekamy na następnych, na wszystkich słuchaczy, aby wszyscy Rodacy stali się „ewangelicznymi siewcami:, aby dzięki łasce Bożej przez zapał apostolski pozyskiwali wszystkich dla zbawienia.

Prosimy także o modlitwę za dzieła i za nas. Dziękujemy każdemu, kto w jakikolwiek sposób pomaga, by te dzieła istniały i rosły.

radio_maryja_1

Dnia  5 stycznia 2008 Radio Maryja wraz z Telewizją Trwam i „Naszym Dziennikiem” zostały uhonorowane medalem Milito pro Christo za „chwalebne i zaszczytne pełnienie misji pasterskiej, dając świadectwo najwyższym wartościom, jakimi są prawda i umiłowanie Ojczyzny”, odebrane z rąk biskupa polowego Wojska Polskiego Tadeusza Płoskiego w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego.