XIII Niedziela Zwykła

30.06.2019r.

• W tym tygodniu wspominamy:

03.07.- Święto Św. Tomasza Apostoła

2. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia Maryja dnia 14.07. 2019r. Koszt 30 zł., zapisy w kancelarii.

3.Dziękujemy mieszkańcom Nadola i Poraju za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców I cz. Topolic.

4. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Spowiedź w tym dniu rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30. O 17.00 Msza św. W sobotę o godz. 7.00 Msza św. w intencji Rodziny Radia Maryja i po niej nabożeństwo fatimskie.

Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego

5. Zbiórki ministrantów w każdą sobotę:

Godz. 11.00

Zbiórki scholii w każdą sobotę:

Godz.  11.00

Bardzo prosimy, aby segregować śmieci na cmentarzu. Do kontenera wrzucamy tylko szkło, a trawę, plastik i wieńce na wysypisko, według napisanej informacji na cmentarzu.

Na cmentarzu grzebalnym zostawiane są kamienie i beton z rozebranych starych nagrobków. Jeśli ktoś robi nowy nagrobek to stary nagrobek musi na własny koszt usunąć i wywieźć poza terytorium cmentarza, a nie zostawiać go na nim. Dziękujemy za uszanowanie tej prośby.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia!

SZCZĘŚĆ BOŻE